in

Vietoj trijų valstybės įmonių – viena: veiklą pradeda VĮ Žemės ūkio duomenų centras

Siekiant efektyvesnės Žemės ūkio ministerijai pavaldžių įmonių veiklos, nuo sausio 3 d. vietoj trijų valstybės įmonių pradeda veikti viena – Žemės ūkio duomenų centras.

Šiam centrui perėjo visos reorganizuotų valstybės įmonių Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras, Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centras „GIS-Centras“ ir Valstybės žemės fondas teisės ir pareigos.

„Konsolidavus trijų įmonių veiklą į vieną, ši operatyviau valdys turimą informaciją ir duomenis, optimaliau naudos turimus žmogiškuosius, materialinius ir infrastruktūrinius išteklius, efektyviau tvarkys  registrus bei informacines sistemas, vykdys visas kitas reorganizuotoms įmonėms pavestas funkcijas. Visa tai leis vartotojams teikti kokybiškesnes paslaugas“, – sako žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.

VĮ Žemės ūkio duomenų centrui laikinai vadovaus Redvita Četkauskienė. Buveinės adresas – Vilnius, Vinco Kudirkos g. 18-1, el. p. info@zudc.lt.

Valstybės įmonėje taip pat sudaryta valdyba, kuri atliks įstatymų jos kompetencijai priskirtas funkcijas. Į Žemės ūkio duomenų centrą dirbti perėjo didžioji dauguma VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro, VĮ Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centro „GIS-Centras“ ir VĮ Valstybės žemės fondo darbuotojų, kurie pagal savo kompetencijų sritis tęs darbus ir vykdys teisės aktuose numatytas funkcijas.

Daugiau informacijos yra čia: http://zudc.lt/

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0