in

Klestinčiam, tausiam Baltijos jūros regionui kurti – 8 mlrd. eurų: artėja paraiškų teikimo metas

2021–2027 metais Europos regioninės plėtros fondas skiria 8 mlrd. eurų turintiems idėjų, kaip Baltijos jūros regione bendradarbiauti tarpvalstybiniu mastu ir diegti inovatyvius, vandeniui nekenksmingus ir klimatui neutralius sprendimus. Žemės ūkio ministerija praneša, kad 8 Baltijos jūros regiono šalių pareiškėjai šių metų pabaigoje galės pretenduoti į paramą pagal Interreg Baltijos jūros regiono programą.

Ši 2021 – 2027 m. programa yra viena labiausiai remiančių Baltijos jūros regiono iniciatyvas. Jų įgyvendinimas yra ypač aktualus reaguojant į geopolitines grėsmes ir energetinio saugumo, klimato kaitos, visuomenės saugumo ir atsparumo krizėms iššūkius.

Norintiems prisidėti prie bendradarbiavimo Baltijos jūros regione stiprinimo, nenumatytų iššūkių sprendimo, klimato kaitos ir tvaraus vandens valdymo ir sieksiantiems vykdyti didelės apimties projektus, finansavimo lubos nenustatytos. Partneriai – mažiausiai trys institucijos iš Baltijos jūros regiono valstybių – projektą įgyvendinti turės per 36 mėnesius.

Mažesnius projektus, truksiančius iki  24 mėnesių, taip pat turėtų vykdyti mažiausiai trys partneriai iš Baltijos jūros regiono valstybių. Vienam projektui gauti galima iki pusės milijono eurų. Mažesnės apimties projektai turėtų siekti didinti pasitikėjimą, palaikyti bendradarbiavimo tinklus, reaguoti į nenuspėjamus iššūkius ir kurti glaudesnį ryšį su visuomene.    

Daugiau informacijos yra Interreg Baltijos jūros regiono programos tinklalapyje ir čia

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0