in

Kviečiami dalyvauti konkurse „Kokybe paženklintas maistas 2022“

Žemės ūkio ministerija kviečia maisto gamintojus dalyvauti Kokybiško maisto šventės apdovanojimų konkurse „Kokybe paženklintas maistas 2022“.

Konkursas skirtas didinti Europos Sąjungos lygiu pripažintų maisto produktų su saugoma kilmės vietos, saugoma geografine ar garantuoto tradicinio gaminio nuorodomis, ekologiškų ir pagal nacionalinę maisto kokybės sistemą pagamintų produktų žinomumą ir vartojimą.

Speciali komisija, sudaryta iš technologų, sveikatos ir saugos specialistų, vertins ir atrinks geriausius produktus. Bus vertinamas maisto produktų išskirtinumas, sudėtis ir maistinė vertė, ar naudojami tausūs gamybos būdai, kokios produktų juslinės savybės, ar pakuotė draugiška aplinkai, kaip plačiai ir sparčiai auga produkto gamyba.

Konkurse „Kokybe paženklintas maistas 2022“ bus varžomasi dėl trijų nominacijų. Bus apdovanojama po vieną maisto produktą iš ekologiškų produktų, nacionalinės kokybės ir saugomų nuorodų kokybės sistemų.

Kviečiame dalyvauti produktų gamintojus konkurse ir garsinti šiuos išskirtinius gaminius.

Dėl dalyvavimo kviečiame iki rugsėjo 2 dienos kreiptis el. p. kokybepazenklintasmaistas@gmail.com arba tel. +370 609 10833.

Daugiau informacijos yra čia.

Nugalėtojai bus apdovanoti specialiais konkurso prizais, o dalyviai – padėkos raštais konferencijoje „Kokybiško maisto šventė“, kuri vyks rugsėjo 29 d., viešbutyje Crowne Plaza Vilniuje, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius.

Registruotis į konferenciją galite čia.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0