in ,

Metaliniai angarai žemės ūkiui – ilgalaikė investicija

Šių laikų ūkininkai sparčiai plečia ūkininkaujamus plotus, laikomų gyvulių kiekį, todėl vis dažniau prireikia naujų ūkinių patalpų: sandėlių, fermų ar garažų technikai laikyti. Dėl to populiarėja greitai ir nesunkiai surenkami metaliniai angarai, kuriems pastatyti reikia mažiau laiko, lėšų ir kitų sąnaudų. Būtent tokius statinius – sandėlius ir fermas siūlo BORGA – patikimas šiuolaikiškų plieninių angarų gamintojas.

„Borga Gruppen“ – statybų sektoriuje Baltijos šalyse, Skandinavijoje ir Vidurio Europoje veikianti įmonių grupė, kuriai 2020-ieji metai buvo itin sėkmingi. BORGA pastatė net 226 įvarius pastatus dvylikoje šalių. UAB „Borgalita“ – vienos iš BORGA grupės dukterinių įmonių, kuri atsakinga už pardavimus Lietuvoje ir Latvijoje, apyvarta nuo 2016 m. iki 2020 m. išaugo 220 proc., o BORGA Lietuvoje EBIT pelnas per paskutinius 5 metus padidėjo 345  proc. Tai rodo, kad įmonė yra patikimas partneris – kad ir kokie sudėtingi pandemijos metai buvo, galima džiaugtis, kad BORGA veikia ryžtingai, tobulina savo produkciją, didina savo konkurencingumą net ir tokiomis įtemptomis sąlygomis, kurias dauguma verslų dabar turi.


„Popandeminė atsigavimo banga daro įtaką ne tik mūsų verslui, bet ir visai Lietuvai. Nors tiekimo grandinės gana žymiai sutrūkinėjusios, tačiau ir paklausa nepaprastai pakilusi,” – teigia plieninius angarus ir statybinius komponentus gaminančios BORGA Lietuvoje padalinio vadovas Saulius Mačiuolis.

Žaliavų kainos išaugo procentais: plienas brango net 50 proc., taip pat ženkliai brangsta chemijos produktai ir kitos produktų grupės. Tiek tiekėjams, tiek gamintojams susidūrus su milžiniška paklausa, augant nekilnojamo turto kainoms, ne išimtis ir UAB „Borgalita“: įmonės užsakymų krepšelis kone patrigubėjo. „Organizacijai reikia greitai persiorientuoti, adaptuotis prie esamų sąlygų. Smarkiai išaugus paklausai, reikia išlaikyti tą pačią paslaugų kokybę. Tai mums vis dar sekasi”, – pasidžiaugė direktorius.

BORGA – specializuota rangovinė organizacija, taikydama universalių konstrukcinių sistemų sprendimus, stato aukščiausios kokybės pastatus, tinkančius ne tik verslui, bet ir žemės ūkio, gyvulininkystės, paukštininkystės, žuvininkystės, miškininkystės ir kitoms panašioms veikloms. Penkiasdešimties metų patirtis ir praktika plieninių pastatų, skirtų žemės ūkio, galvijų laikymo ir miškininkystės reikmėms gamybos ir statybos srityse įgalina įmonę pasiūlyti klientui jam tinkamiausią sprendimą bei konkurencingą angaro kainą.


„Daugeliu atvejų mes vykdome visą projektą nuo pradžių iki galo, bendradarbiaudami su patikimais, jau patikrintais partneriais: subrangovais ar technikos tiekėjais,“ – sako S. Mačiuolis. „Mes galime suprojektuoti, pagaminti ir pastatyti įvairios paskirties žemės ūkio angarus sandėliavimui ar gyvuliams, paukščiams laikyti. Ar tai būtų sandėlis, ar ferma, kiekvienas angaras privalo atitikti jam skirtus reikalavimus. Pavyzdžiui, kalbant apie tvartus, svarbu atsižvelgti į viską – ne tik į tai, kokius gyvulius ar paukščius laikysite, bet ir į tai, ar jie bus laikomi stacionariai, ar judės laisvai, kaip norėsite pastatą vėdinti, valyti, apšviesti ir kitus niuansus.“

Paprastą angarą – sandėlį, žinoma, galima pasistatyti ir pačiam. Borga be problemų tokius žemės ūkio savininkus aprūpins medžiagų tiekimu: metalinėmis konstrukcijomis, skardine danga, tvirtinimo elementais ir pan. „Pastebėjome, kad šiuolaikinio ūkininko kasdieninis gyvenimas keičiasi, jis vis labiau užimtas, todėl dabar dauguma mūsų klientų ūkininkų – ar tai būtų smulkaus, ar stambaus ūkio savininkas – nori įsigyti visiškai užbaigtą pastatą. Mums patiki visus darbus – nuo projektavimo iki sandėlio įrengimo. Juk tam ir esame mes – pasirūpiname viskuo nuo pradžios iki galo, kad angaro statyba klientui nekeltų jokių rūpesčių“.

www.borga.lt


 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0