in

Kol kas pasiūlymui nepritarta

Asociatyvi nuotr. (Pexels)

Seimo Kaimo reikalų komiteto (KRK) sprendimas nepritarti Seimo narės, klaipėdietės, kelerius metus aktyviai kovojusios už švarią aplinką, Ligitos Girskienės pasiūlymui, susijusiam su Žuvininkystės įstatymo pakeitimais, sukėlė nemenką ažiotažą. Apie tai, kad seimūnai neįsigilino į kolegės išdėstytą problemą, atvirai pasisakė ir ne viena žvejus vienijanti organizacija.

„Pasiūlymu siekiama detalizuoti (patikslinti), kad išankstinis susitarimas dėl individualių žvejybos galimybių išlyginimo taikomas tik apsikeitimo individualių žvejybos galimybių atveju. Pasiūlymu siekiama išvengti galimų piktnaudžiavimo rizikų, kai ūkio subjektai tiesiog perleistų savo žvejybos galimybes deklaruodami tariamą ateityje šių žvejybos galimybių išlyginimą (ko galimai nepadarytų)”, – paaiškinamajame rašte, pridėtame prie įstatymo pakeitimo projekto, rašė L. Girskienė. 

Nors žvejų organizacijos, tokios, kaip „Baltijos žvejas“, siūlė politikams įsigilinti į situaciją, didžioji komiteto narių dalis kol kas nepanoro to daryti. 

„Manau, dar turime grįžti prie šios temos. Jei mes jos nesuprantame, nereiškia, kad problemos nėra“, – sakė KRK narys Kęstutis Mažeika. 

Agrodiena.lt redakcija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0