in

Estijos „Apollo Group“ kurs KFC užkandinių tinklą Suomijoje

Asociatyvi nuotr. (Unsplash)

JAV bendrovės „Yum! Brands“ valdomo „Kentucky Fried Chicken“ (KFC) prekės ženklo franšizės partnerė Baltijos valstybėse Estijos „Apollo Group“ gavo teisę šiais metais atidaryti pirmąsias šio prekės ženklo užkandines Suomijoje.

„Suomijos rinka pagal apimtį yra tokio dydžio kaip ir visa Baltijos šalių rinka, o tai reiškia, o tai leis mums beveik dukart padidinti šio verslo apimtis. Tai neabejotinai reikš milžiniškas pastangas bei didelį iššūkį šiais metais“, – „Apollo Group“ pranešime spaudai cituojamas jos vadovas Mauri Dorbekas (Mauris Dorbekas).

Per dvejus metus „Apollo Group“ Baltijos šalyse atidarė aštuonis naujus KFC restoranus, sukurdama 350 naujų darbo vietų.

„Yum! Brands“ apdovanojo „Apollo Group“ metų franšizės titulu Vidurio ir Rytų Europoje, pirmiausia už teisingą bei tikslingą veiklą Baltijos valstybių rinkoje, taip pat ir pandemijos sąlygomis, leido šiai Estijos bendrovei plėsti KFC užkandinių tinklą Suomijoje.

Estijos kapitalo bendrovė „Apollo Group“ valdo „Apollo“ prekės ženklo knygynus ir kino teatrus, pramogų centrus „O’Learys“, „Vapiano“ restoranų tinklą, „Blender“ sulčių barų tinklą, ledaines „IceCafe“ ir filmų platinimo bendrovę „Baltic Film Distribution“.

„Apollo Group“ priklauso bendrovei „MM Group“, kuri yra Baltijos valstybių naujienų agentūrų BNS savininkė.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0