in ,

Ekonomikos ministrė su VMVT vadovu aptars verslo reguliavimą

Asociatyvi nuotr. (Unsplash)

Ekonomikos ministrė Aušrinė Armonaitė ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovas Darius Remeika ketvirtadienį aptars, kaip mažinti administracinę naštą verslui ir išvengti situacijų, kai įmonės baudžiamos už nedidelius pažeidimus.

Ministrė metų pradžioje kritikavo VMVT, visuomenėje kilus ažiotažui dėl tarnybos sprendimo drausti riešutų kremą pardavinėjančiai bendrovei naudoti prekės ženklą „Sviestas sviestuotas“.

VMVT tuomet paskelbė, kad Kauno įmonė negalėjo naudoti prekės ženklo „Sviestas sviestuotas“ ant jos gaminamo riešutų kremo produkto, nes jis yra augalinės kilmės, o matomas žodis „sviestas“ gali klaidinti vartotojus.

A. Armonaitės teigimu, smulkus verslui nereikėtų taikyti labai griežtų reikalavimų, o priežiūros institucijos turėtų ne tik kontroliuoti prekių ir paslaugų saugumą, bet kurti aiškią, stabilią aplinką verslui.

Pasak ministerijos, pagal Pasaulio ekonomikos forumo konkurencingumo indekso reguliavimo naštos verslui vertinimo rodiklį Lietuva užima 85 vietą iš 141.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0