in

Teismas laikinai sustabdė „Arvi fertis“ pardavimo sandorį

Asociatyvi nuotrauka

Teismas laikini sutabdė bankrutuojančios Marijampolės trąšų įmonės „Arvi fertis“ didžiosios dalies turto, naudojamo trąšų gamybai, pardavimą nekilnojamojo turto nuomos bendrovei „Antes“. 

Vilniaus apygardos teismas vasario 26 dieną vienos „Arvi fertis“ kreditorių, Vokietijos „Belor Eurofert“ kontroliuojamos Lietuvos trąšų prekybos bendrovės „Belor“ prašymu pritaikė laikinąsias apsaugos priemones – uždraudė „Antes“ sudaryti turto perleidimo sandorius. 

„Belor“ teismo prašo pripažinti niekine ir negaliojančia „Arvi Fertis“ ir „Antes“ vasario 12 dieną sudarytą pirkimo-pardavimo sutartį ir taikyti restituciją.

„Siekiant užtikrinti teismo sprendimo įvykdymą, jeigu išnagrinėjus bylą iš esmės ieškinys būtų patenkintas, yra pagrindas taikyti laikinąsias apsaugos priemones“, – BNS pranešė Vilniaus apygardos teismo atstovė Lina Nemeikaitė.

Teismo nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui.

„Arvi fertis“ didžioji dalis turto, naudojamo trąšų gamyboje, bendrovei „Antes“ parduota už 7,5 mln. eurų. „Arvi fertis“ bankroto administratorius Aurimas Valaitis BNS anksčiau sakė, kad buvo parduotas visas turtas, kuris dalyvauja trąšų gamyboje, taip pat turtinės ir neturtinės teisės kylančios iš sutarčių, kurias bankrutuojanti įmonė dar vykdė ir buvo sudariusi.

 „Antes“ savininkė Rasa Petrikienė BNS teigė „Arvi fertis“ turto įsigijimo sandorį vertinanti pirmiausia kaip investiciją į NT, tačiau gamybos atsisakyti taip pat neketina.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0