in

Valstybinių miškų urėdija už 2,5 mln. eurų įsigijo 120 visureigių

Eriko Ovčarenko nuotr.

Valstybinių miškų urėdija (VMU) už 2,46 mln. eurų įsigijo 120 visureigių. Jos teigimu, automobiliai skirti medienos ruošai, prekybai bei kitiems darbams.

VMU praėjusią savaitę pasirašė sutartis su dviem konkursą laimėjusiomis įmonėmis – bendrovė „Sostena“ už 1,8 mln. eurų parduos 94 mažus visureigius, o „Mototoja“ už 667,6 tūkst. eurų – 26 kompaktinius bei vidutinius visureigius.  Automobilius tiekėjai turės pristatyti per aštuonis mėnesius.

VMU komunikacijos vadovės Sandros Trinkūnaitės-Rimkienės teigimu, lengvųjų automobilių parkas atnaujinamas, nes jie yra techniškai pasenę ir jų remonto kaštai yra dideli.

„Dabar medienos ruoša ir prekyba, medienos meistrai ir administracija naudoja 2000-2010 metais pagamintus pikapus ir furgonus, taip pat „Lada“ ir „Niva“ automobilius. Pastarieji reikalauja didelių remonto sąnaudų, dažnai prastovi dėl gedimų“, – BNS sakė ji. 

Pasak jos, įsigijus naujus automobilius, seni bus parduodami aukcione.

Be kita ko, urėdija ketina įsigyti dar 16 visureigių furgonų, skirtų miško gaisrams gesinti. Praėjusią savaitę ji paskelbė konkursą, o paraiškų jam laukia iki kovo 11 dienos.

Valstybinių miškų urėdija įkurta 2018 metais, apjungus 42 urėdijas. Dabar įmonę sudaro 26 regioniniai padaliniai. Juose dirba beveik 3 tūkst. darbuotojų. 

Autorė Erika Alonderytė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0