in ,

„Transachema“ šiemet investuos 9 mln. eurų

Asociatyvi nuotr. (Unsplash)

Vieno didžiausių koncernų Lietuvoje „Achemos grupė“ krovinių gabenimo geležinkeliais bendrovė „Transachema“ šiemet į vagonų parko atnaujinimą ir šilumvežio įsigijimą planuoja investuoti 9,1 mln. eurų.

Įmonės vadovas Jonas Varkulevičius sako, kad šiemet „Transachema“ planuoja įsigyti iki šimto naujų vagonų bei modernizuotą šilumvežį.

„Naujus vagonus pirksime keisdami jau nusidėvėjusį parką, o naujas cisternas – siekdami užtikrinti stabilų skystųjų trąšų transportavimą šalyje ir už jos ribų“, – pranešime sakė J. Varkulevičius.

Pasak pranešimo, iš 9,1 mln. eurų šių metų numatytų investicijų, 7,7 mln. eurų bus skirta geležinkelio riedmenų atnaujinimui ir remontui.

Bendrovė teigia, kad vienu didžiausių iššūkių lieka vagonų remonto darbai, per paskutinius trejus metus pabrangę net du kartus. Anot J. Varkulevičiaus, įmonė remonto paslaugų priversta ieškoti ir užsienio šalyse.

„Achemos grupei“ priklausanti „Transachema“ turi daugiau nei 1 tūkst. vagonų, skirtų trąšoms, grūdams ir įvairiai chemijos produkcijai vežti. Pernai bendrovė pervežė virš 2 mln. tonų krovinių.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0