in ,

Paukščių ir kiaulių augintojai pristatys pandemijos pasekmes jų sektoriams

Asociatyvi nuotr. (Marek Piwnicki/Unsplash)

Paukštininkystės ir kiaulininkystės atstovai trečiadienį pristatys koronaviruso pandemijos poveikį jų sektoriams ir padėtį su valstybės parama. 

Pasak žemės ūkio produktų perdirbimo ir maisto gamybos grupės „KG Group“ pranešimo, šių sektorių atstovai dėl pandemijos skaičiuoja milijoninius nuostolius, tačiau juos „Vyriausybė, priėmusi pirmąjį pagalbos verslui priemonių paketą, išskyrė kaip negalinčius pretenduoti į teikiamas subsidijas“. 

„Nuogąstaujama, kad taip marinami sektoriai, kurie į valstybės biudžetą atneša kelias dešimtis milijonų pajamų ir išlaiko tūkstančius darbo vietų. Balansuojama ties išlikimo riba“, – teigiama pranešime. 

Nuotolinėje spaudos konferencijoje dalyvaus Lietuvos paukštininkystės asociacijos vadovas Vytautas Tėvelis, Lietuvos kiaulių augintojų asociacijos vadovas Algis Baravykas. 

Renginyje taip pat dalyvaus Vilniaus paukštyno ir Kaišiadorių paukštyno vadovas Darius Gudačiauskas, Lietuvos kiaulių augintojų tarybos bei Žemės ūkio kooperatyvo „Agroaves Group“ atstovai. 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0