in , ,

Ministrui teko atlaikyti žemės ūkio organizacijų klausimų laviną

Žemės ūkio ministras

Seimo Kaimo reikalų komiteto posėdyje pristatyta Žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko informacija dėl Vyriausybės programos įgyvendinimo plano projekto ir pasirengimo 2021-2027 m. programavimo laikotarpiui sukėlė tikrą įvairių šią sritį atstovaujančių organizacijų vadovų klausimų laviną. 

Tiesa, į daugelį jų ministras atsakė abstrakčiai, tvirtindamas, jog Žemės ūkio ministerija parengtą dokumentą dėl Vyriausybės programos pateikia tik šiandien – sausio 21 d. Tuomet institucijos specialistų pateiktus planus vertins kitos organizacjos – ministerijos, tarnybos ir pan. 

„Kol nėra bendro sutarimo, konkrečius duomenis pateikti būtų sunku“, – sakė K. Navickas, prisipažinęs, jog per pusantro darbo mėnesio įsigilinti į visus su žemės ūkiu susijusius klausimus dar nespėjęs.

Ministras patikino, kad, patvirtinus principinę Vyriausybės programą, į atskiras sferas bus  gilinamasi su specialistų pagalba. 

Norą peržvelgti pirminį Žemės ūkio ministerijos dokumentą, teikiamą Vyriausybei, pareiškė ir Seimo Kaimo reikalų komiteto nariai.

„Reikėtų su juo susipažinti ir komentarus pateikti dabar, nes kai jis bus patvirtintas, ką nors  keisti taps sudėtinga“, – įsitikinęs Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Pasisakymo metu ministras net kelis kartus pabrėžė, kad 2021 metai yra tas laikotarpis, kai yra baigiami ankstesnės kadencijos darbai, ieškoma geriausių sprendimų ateičiai, diskutuojama ir planuojama. K. Navickas sakė linkęs vystyti mažiesiems ūkiams palankesnę politiką ir ieškosiąs būdų, kaip atskirti tuos, kurie gauna itin dideles pajamas bei dotacijas ir jų sumokami mokesčiai yra mažesni nei valstybės duodama finansinė pagalba. 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0