in ,

Ministras: šiferio stogų keitimui bus skirta daugiau dėmesio

Asociatyvi nuotrauka

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas žada ieškoti galimybių spartinti šiferio (asbesto) stogų keitimą, prezidentui Gitanui Nausėdai pasiūlius atkreipti didesnį dėmesį į problemą. 

Prezidento vyriausiasis patarėjas aplinkai ir infrastruktūrai Jaroslavas Neverovičius sakė, kad tai aktualu ir saugomose teritorijose. 

„Prezidentas pasiūlė aplinkos ministrui skirti dėmesio stogų rekonstrukcijai provincijoje ir keisti šiferio stogus kaimuose, ypač taip pat atkreipti dėmesį, kad ta problema aktuali ir mūsų svarbiose saugomose teritorijose ir tokiose vietose, kaip Trakai, pavyzdžiui“, – žurnalistams po ministro susitikimu su prezidentu sakė J. Neverovičius. 

S. Gentvilas sutiko, jog klausimui turėtų būti skiriamas didesnis dėmesys. 

„Prezidentūroje iš tikrųjų iškeltas labai pagrįstas nuogąstavimas, kaip mes galime turėti miestus, kuriuose nefinansuojami šitokie dalykai. Nuvažiavus, visi valstybės svečiai atvyksta į Trakus ir mato senąsias karaimų sodybas su šiferiniais stogais. Tikrai, turėtų būti prioritetas“, – po susitikimo su prezidentu žurnalistams sakė S. Gentvilas. 

Pasak ministro, Aplinkos ministerija pasiūlys priemonių, kaip spręsti problemą ne tik kaimuose, bet ir miestuose. 

„Esame Aplinkos ministerijoje pasižiūrėję, kad galime prisidėti su parama miestams, vakar (ketvirtadienį – BNS) pateiktas Atliekų tvarkymo įstatymas išplečia galimybę naudoti lėšas atliekų specialiojoje programoje, kurią pati ministerija administruoja ir per ją manau atrasime ir pateiksime naujas priemones, kad šiferio stogų pakeitimas tikrai kitais stogais būtų paspartintas ir miestuose, ne tiktai kaimų teritorijose“, – kalbėjo ministras.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0