in ,

Nevyriausybinės organizacijos kviečiamos teikti paraiškas „LIFE“ programos paramai

Asociatyvi nuotrauka

Nevyriausybinės organizacijos, veikiančios aplinkos ir klimato srityje šalies mastu, kviečiamos teikti paraiškas „LIFE“ programos paramai ir siūlyti veiksmus, kaip įtraukti ir sutelkti visuomenę įgyvendinant Europos žaliąjį kursą.

Projektai gali apimti vieną ar kelias Žaliojo kurso temas. Tai klimato užmojų didinimas; švari, įperkama ir saugi energija; pramonė švariai žiedinei ekonomikai; energiją ir išteklius efektyviai naudojantys pastatai; tvarus ir išmanus judumas; nuo ūkio iki stalo; bioįvairovė ir ekosistemos; aplinka be taršos ir toksinių medžiagų; žaliasis finansavimas.

Šį gruodžio mėnesį paskelbtą Europos Komisijos kvietimą galima rasti EK tinklapyje, o jo pristatymą lietuvių kalba – projekto „LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje“ parengtoje vaizdo informacijoje. Sausio 12 d. nuo 11 val. iki 13.45 val. vyks virtuali informacinė sesija, kurios metu bus paaiškinta, kaip numatyta finansuoti projektus. Norintieji dalyvauti kviečiami užsiregistruoti. Renginio įrašas vėliau bus paskelbtas „LIFE“ programos „YouTube“ kanalu.

Paraiškas reikia pateikti elektroniniu paštu EASME-LIFE-2020-NGO4GD@ec.europa.eu iki š. m. kovo 31 d. 18 val.

Lietuvoje planuojamų įgyvendinti projektų pareiškėjai gali kreiptis ir dėl dalies bendrojo finansavimo iš valstybės biudžeto – paraiškas šiuo tikslu Aplinkos ministerijai reikia pateikti elektroniniu paštu info@am.lt iki š. m. vasario 1 d. Nacionalinio bendrojo finansavimo lėšomis gali būti padengiama iki 25 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Visais atvejais paramos gavėjai privalo prisidėti savo lėšomis.

Išsamesnės informacijos galima rasti Aplinkos ministerijos svetainės rubrikoje „ES „LIFE“ programa“.

Parengė: LR aplinkos ministerija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0