in ,

Šį savaitgalį Kaune renkasi palaikantys idėją rinktis lietuviškus gaminius

Žinomi ir dar į tik rinką žengiantys Lietuvos gamintojai jau dvyliktą kartą renkasi Kaune vykstančioje parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“.

Unikalios savo pobūdžiu parodos tikslas yra pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą.

Kaunas ne veltui vadinamas šalies verslumo lopšiu – renginys vartotojus vilioja maisto produktų ir gėrimų degustacijomis, sprendimais būstui ir interjerui, kosmetikos ir buitinės chemijos, aprangos ir aksesuarų įvairove bei galimybe įsigyti jų gamintojo kainomis.

„Žalgirio“ arenoje nuo penktadienio iki sekmadienio vykstančioje parodoje dalyvauja per 240 dalyvių, tarp kurių nemažai ir ūkininkų, džiuginančių verslo idėjų originalumu. Parodos lankytojams tai puiki galimybė vienoje vietoje paragauti pačių įvairiausių Lietuvoje gaminamų produktų: sūrių, duonos, medaus, saldumynų, vyno, arbatų ir kt.

Kasmet paroda stengiasi vartotojus nustebinti ir naujais gaminiais. Lankytojai turi galimybę atrasti šalyje sukurtus aukštos kokybės, įdomius ir originalius gaminius, taip pat susipažinti su aukso medaliu apdovanotais, geriausiais parodoje pristatomais gaminiais. Atidarymo ceremonijos metu apdovanoti agrastų vyno, medaus deserto, ekologiškų batonėlių ir granolos iš grikių, aviečių sėklų aliejaus ir kitos produkcijos gamintojai.

Parodos lankytojų ir dalyvių taip pat laukia proga sužinoti daug naujo: vyks konferencija „Eksporto kodas. Kaip neiššvaistyti geros krizės?“, renginys „Bioekonomika ir maisto pramonės ateitis. Kaip mes įveiksime iššūkius?“. Šalies socialinių verslų atstovai visus kviečia užsukti į VšĮ „Versli Lietuva“ Socialinio verslo prekybos arką.

„Šiais metais visą pasaulį užklupusi pandemija parodė, kaip svarbu gebėti apsirūpinti maistu, kaip svarbu turėti stiprius vietos gamintojus. Drąsiai galima pasakyti, kad mūsų maisto pramonė ir žemdirbiai su šiuo iššūkiu sėkmingai susidorojo. Ši paroda yra akivaizdus įrodymas, kad Lietuvos  gamintojai yra nepaprastai kūrybingi ir inovatyvūs. Turime kuo didžiuotis, todėl rinkimės prekę lietuvišką“, – sako žemės ūkio ministras Andrius Palionis.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0