in

Turgaviečių prekiautojams jau skirta apie 1,5 mln. eurų kompensacijų

Dėl koronaviruso krizės nukentėjusiems turgaviečių prekiautojams jau paskirtų kompensacijų suma siekia beveik 1,5 mln. eurų, tai ketvirtadalis numatytų šiai pagalbos priemonei lėšų. 

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) skelbia, kad, naujausiais duomenimis, sulaukė daugiau nei 7 tūkst. paraiškų turgavietės mokesčio kompensacijai gauti. Šiuo metu teigiami atsakymai dėl paramos skyrimo išsiųsti beveik 4,9 tūkst. asmenų.

„VMI duomenimis, Ekonomikos ir inovacijų ministerija teigiamą sprendimą skirti kompensaciją priėmė jau dėl 4896 asmenų pateiktų paraiškų. Jiems bendra paskirtų kompensacijų suma siekia beveik 1,5 mln. eurų. Ministerijai priėmus teigiamą sprendimą dėl kompensacijos skyrimo, prekiautojams skirtą kompensaciją išmoka Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras“, – BNS komentavo VMI Mokestinių prievolių departamento atstovė Danutė Laurinavičienė.

Daugiau nei 1,5 tūkst. smulkiųjų verslininkų pateikė paraišką, nors neatitinka nustatytų kriterijų.

Turgaviečių prekiautojai, kurie prekiauja ne maisto produktais ir atitinka Vyriausybės nustatytus kriterijus, supaprastintos formos paraišką gali pateikti iki rugsėjo 16 dienos.

300 eurų išmokas gauna turgaus prekeiviai, kurie dėl karantino buvo priversti sustabdyti veiklą. Tam skirta 6 mln. eurų valstybės biudžeto lėšų. 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0