in

Kauno pareigūnai kyla į kovą su mišką niokojančiais keturračiais

Šių metų rugpjūčio 15 d. policijos, Valstybinių miškų urėdijos, Aplinkos apsaugos departamento Kauno valdybos ir Valstybinės miškų tarnybos pareigūnai organizavo reidą Kauno rajone, Karmėlavos sen., Karmėlavos II, Ramučių, Margavos, Vaistariškių, Rykštynės ir Pelenių kaimuose bei Pilėnų miške.

Bendrame kelių institucijų organizuotame reide dalyvavo Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus patarėjas V. Švėgžda ir vyriausiasis specialistas A. Pranevičius.


Reidas organizuotas siekiant užkardyti neatsakingų asmenų važinėjimą keturračiais miške ne keliais taip žalojant miško paklotę, Zversos upelio vagą, krantus, taip pat gadinant pievas ir keliant triukšmą bei trikdant ir žalojant miško gyvūnų buveines bei keliant pavojų miško lankytojams.


Reido metu buvo sustabdytos 5 keturratės transporto priemonės dėl važinėjimo miške ne keliais, miško paklotės ardymo, žalojimo ir niokojimo.


Asmenų, vairavusių keturrates transporto priemones, atžvilgiu pradėtos 5 administracinių nusižengimų bylų teisenos pagal LR ANK 282 str. 2 d.

Neteisėtas važiavimas per žolinę dangą, miško paklotę motorinėmis transporto priemonėmis, kai dėl to žolinė danga ar miško paklotė buvo sužalota ar sunaikinta, užtraukia baudą nuo vieno šimto keturiasdešimt iki trijų šimtų eurų.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0