in

NMA sudarytos pirmumo eilės pagal tris veiklos sritis

Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) sudarė paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklą ,,Parama žemės ūkio vandentvarkai“, priemonės „Investicijos į miškų plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Miškams padarytos žalos prevencija ir atlyginimas“ ir priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklą „Parama biodujų gamybai iš žemės ūkio ir kitų atliekų“ prioritetines eiles.  

Sudaryta paraiškų prioritetinė eilė ypač svarbi pareiškėjams, ketinantiems įgyvendinti vandentvarkos projektus – dėl paramos  vykdyti šią veiklą į NMA kreipėsi 59 pareiškėjai. Jų paraiškose bendra prašoma suma sudarė 18,1 mln. Eur, tuo tarpu paraiškų rinkimo etapui buvo skirta beveik 13,7 mln. Eur paramos lėšų.  

Sudarius paraiškų pirmumo eilę paaiškėjo, kad paramos visiškai pakanka 42 paraiškoms, surinkusioms 54–81 prioritetinį atrankos balą. 3 paraiškoms, surinkusioms vienodą 52 balų skaičių, paramos lėšų pakanka iš dalies. Likusioms 14 paraiškų, surinkusioms 51 ir mažesnį balų skaičių, paramos lėšų nepakanka.  

Vadovaujantis teisės aktais, dėl pilno trijų vienodą 52 balų skaičių surinkusių paraiškų finansavimo NMA artimiausiu metu kreipsis į Žemės ūkio ministeriją, kuri priims sprendimą dėl papildomų lėšų joms skyrimo ar neskyrimo.   Paraiškų prioritetinę eilę pagal KPP veiklą ,,Parama žemės ūkio vandentvarkai“ rasite čia.    

Taip pat kviečiame susipažinti su pirmumo eilėmis pagal KPP veiklas „Miškams padarytos žalos prevencija ir atlyginimas“ir „Parama biodujų gamybai iš žemės ūkio ir kitų atliekų“, jas rasite čia ir čia. Visiems pareiškėjams, pateikusiems paraiškas pagal šias veiklas, paramos lėšų pakako.  

Į prioritetinę eilę pateko visos 19 miškininkų paraiškų, visų jų surinktas prioritetinių balų skaičius perkopė privalomą 30-ties balų skaičių (paraiškos surinko nuo 35 iki 55 balų). Šių projektų vykdytojams numatyta išskirstyti 208 719 Eur.  

Paraiškų pirmumo eilėje atsidūrė ir visi 4 būsimi biodujų gamintojai, jų paraiškos surinko nuo 45 iki 80 prioritetinių atrankos balų. Bendra šių pareiškėjų prašoma suma sudaro daugiau kaip 5,7 mln. Eur.  

Naudinga informacija:

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0